piątek, 12 grudnia 2014

Inspiruję w Scrap & Me

Witam Was serdecznie jakiś czas mnie tu nie było ale to nie dlatego, że nic nie robię/tworzę lecz po części dlatego że dopadła mnie wredna angina ropa :( Ale dość tego narzekania. Przychodzę zaprosić Was dzisiaj na wyzwanie w Scrap & Me przygotowane przeze mnie a brzmi ono "Pozytywne spojrzenie w nowy rok". Co należy zrobić? Stworzyć pozytywnik lub kalendarz na nowy 2015 rok.
 Moja inspiracja to kalendarz stojący w połączeniu z pozytywnymi przesłaniami wykonany praktycznie w całości z papierów Scrap&Me. Został podzielony na 6 część : okładka ; styczeń-luty; marzec-maj; czerwiec-sierpień; wrzesień-listopad oraz grudzień.
A że to kalendarz to zgłaszam również na wyzwanie w Sklepie Ewy - kalendarz. W grudniu wykorzystałam cudny Magnoliowy stempelek to zgłaszam również do Magnoliowych Polek - Święta. Ostrzegam duża ilość zdjęć :) I jak Wam się podoba?? Zostawcie po sobie jakiś ślad będzie mi niezmiernie miło :)http://blogscrapandme.blogspot.com/2014/12/wyzwanie-z-malazabka-i-wyniki-wyzwania.html

1 komentarz:

  1. Bardzo podoba mi się pomysł, a jeszcze bardziej wykonanie :) Powodzenia w wyzwaniach :)

    OdpowiedzUsuń