środa, 30 maja 2018

W gościnie

Hejka
Dzisiaj gościnnie w Craft o 'Clock :)


Gdy dostałam w swoje łapki kolekcje papierów Adventure Awaits Craft o'clock widziałam już oczami wyobraźni scrapa. Kto mnie zna, wie, że w swoim życiu poczyniłam ich niewiele, Jednakże ta kolekcja idealnie wpasowała mi się do zdjęcia, które miałam w pamięci, i jak pomyślałam tak poczyniłam.
Na pierwszy ogień poszedł arkusz Adventure Awaist 01, który stanowi tutaj bazę. Warstwy tworzyłam przy użyciu małego bloczka z tejże kolekcji oraz arkusza die cuts. Jak zauważycie nie wiele trzeba innych dodatków, żeby cudnie oprawić zdjęcie tą kolekcją. No cóż skomponowana jest idealnie :)Gdy oprawiłam jedno dziecię czułam niedosyt i po prostu musiałam oprawić jeszcze jedno.
Tym razem bazę stanowił papier Adventure Awaits 04 i jak poprzednio warstwy tworzyłam z małego bloczku oraz dodatków do kolekcji. Kolekcja jest tak stworzona, że naprawdę nie trzeba nic więcej. Dopełnieniem oczywiście są świetnie dobrane paski z napisami - ja jestem zadowolona z efektów.


Na koniec zabawy przygotowałam słodką karteczkę dzięki cudnym kociakom znajdującym się w kolekcji My Cat Friend. 

Pozdrawiam serdecznie
Agnieszka/malażabka

14 komentarzy:

 1. Świetne prace, layouty szczególnie mnie urzekly! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne prace. Nie robiłam nigdy LO, bo jakoś do mnie nie przemawiają, ale podziwiam ludzi, którzy potrafią się z tym zmierzyć. Ja to taka bardziej kartkowo - albumowa jestem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Ja do niedawne też głównie kartki, albumy, box'y ale duża forma zaczyna coraz bardziej do mnie przemawiać :) i nie jest taka straszna :p

   Usuń
 3. świetne prace, a te koty są rozbrajające

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne LO, wspaniale dopasowałaś papiery i maski, powstała idealna całość :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne scrapy. A kartka urocza.

  OdpowiedzUsuń
 6. Super i z pomysłem. Też zakupiłam te kociaki i czekam na dostawę ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :)
   Mam nadzieję, że kociaki już doszły - są urocze )

   Usuń